Strona główna2687 >> Prowadzący >>


Piotr Bisialski

4.2
Kierownik NASK Incident Response Team
Centrum Badań i Transferu Technologii
e-mail: piotr.bisialski@nask.pl


Słów kilka o prowadzącym...
    Absolwent Wojskowej Akademi Technicznej. Obecnie Kierownik zespołu NASK Incident Response Team świadczącego komercyjne usługi CERT (Computer Emergency Response Team) dla sektora bankowego, oraz infrastruktury krytycznej. W ramach pracy operacyjnej w NASK specjalizuje się w monitorowaniu i analizie aktualnych i nowych typów cyberzagrożeń kierowanych na użytkowników internetu, oraz infrastrukturę sieciową ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń na użytkowników mobilnych. Bezpośrednia współpraca i transfer wiedzy z Zakładami naukowymi NASK pozwolił na udział w współtworzeniu nowych narzędzi i komercyjnych produktów do monitorowania i ochrony użytkowników przed różnymi typami cyberzagrożeń korzystających ze stacjonarnych przeglądarek internetowych, oraz urządzeń mobilnych.
    W ostatnich 5 latach przeprowadził ponad 50 szkoleń z zakresu Cyberzagrożeń (Security Awareness) dla różnych grup społecznych, oraz wykłady na studiach podyplomowych w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki.

A prywatnie...
    _Cyberbezpieczeństwo – nowy rodzaj zagrożeń w systemach zarządzania bezpieczeństwem.
14.12.2020 r.

Ocena: 4.2

URZĄD TRANSPORTU
KOLEJOWEGO


Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
NIP : 526 26 95 081
REGON : 015481433
tel: 22 749-14-00
fax: 22 749-14-01
e-mail: utk@utk.gov.pl
Deklaracja dostępności
Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać powiadomienia o nowych i zbliżających się szkoleniach, to prosimy pozostawić tutaj swój adres e-mail.