Strona główna16 >> Prowadzący >>


Jan Siudecki

4.2
Dyrektor
Departament Techniki i Wyrobów
e-mail: jan.siudecki@utk.gov.pl


Słów kilka o prowadzącym...
    Od początku kariery związany z administracją publiczną. Pracę w Urzędzie Transportu Kolejowego rozpoczął w Departamencie Bezpieczeństwa Kolejowego. Był odpowiedzialny za systemy zarządzania bezpieczeństwem przewoźników i zarządców infrastruktury oraz za monitorowanie stanu bezpieczeństwa rynku kolejowego.

    Obecnie jako Dyrektor Departamentu Zezwoleń Technicznych (aktualnie Departament Techniki i Wyrobów) zajmuje się m.in. procesami związanymi z zapewnieniem interoperacyjności polskiego systemu kolei, w tym wydawaniem zezwoleń dla podsystemów strukturalnych oraz pojazdów kolejowych. Odpowiada także za obszar oceny zgodności wyrobów przeznaczonych dla kolejnictwa i współpracę z jednostkami oceniającymi oraz Polskim Centrum Akredytacji.

    Posiada doświadczenie we współpracy międzynarodowej, zdobyte w pracach Organu Europejskich Regulatorów Łączności Elektronicznej a następnie Agencji Kolejowej Unii Europejskiej. Autor publikacji z zakresu instrumentów regulacji rynków infrastrukturalnych.

A prywatnie...
    Miłośnik fantastyki naukowej, w szczególności twórczości Stanisława Lema.„Szkolenie z ERTMS”
27.08.2020 r.

Ocena: 4.4

Warsztaty z oceny zgodności podsystemów instalacji stałych
08.10.2020 r.

Ocena: 4.3

URZĄD TRANSPORTU
KOLEJOWEGO


Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
NIP : 526 26 95 081
REGON : 015481433
tel: 22 749-14-00
fax: 22 749-14-01
e-mail: utk@utk.gov.pl
Deklaracja dostępności
Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać powiadomienia o nowych i zbliżających się szkoleniach, to prosimy pozostawić tutaj swój adres e-mail.