Strona główna1313 >> Prowadzący >>


Karol Kłosowski

4.3
Dyrektor
Departament Przewozów Pasażerskich
e-mail: karol.klosowski@utk.gov.pl


Słów kilka o prowadzącym...
    Prawnik i administratywista. W UTK od 2013 r., od początku związany z nadzorem nad przestrzeganiem praw pasażerów w transporcie kolejowym. Reprezentuje Urząd w pracach grupy roboczej ds. ochrony praw pasażerów przy Komisji Europejskiej w Brukseli. W 2016 r. przewodniczył zespołowi obsługującemu przewodnictwo UTK w Independent Regulators’ Group-Rail (IRG Rail). Od grudnia 2016 r. przewodniczący Zespołu zadaniowego ds. osób o ograniczonej możliwości poruszania się przy Prezesie UTK. Finalizuje pracę nad doktoratem z zakresu nauk prawnych. Prowadzi również zajęcia ze studentami prawa oraz administracji. Wykładał także na specjalistycznych studiach podyplomowych w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Uczestnik licznych kursów, szkoleń, seminariów i konferencji. Autor wielu publikacji o charakterze naukowym i specjalistycznym.

A prywatnie...
    Interesuje się profilowaniem sprawców przestępstw, medycyną sądową oraz szeroko rozumianą kryminalistyką. Lubi odkrywać kolejne greckie wyspy, autorską kuchnię i literaturę (zwłaszcza podróżniczą). Miłośnik czarnego sportu – speedway’a i wierny kibic toruńskiego „Apatora”.URZĄD TRANSPORTU
KOLEJOWEGO


Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
NIP : 526 26 95 081
REGON : 015481433
tel: 22 749-14-00
fax: 22 749-14-01
e-mail: utk@utk.gov.pl
Deklaracja dostępności
Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać powiadomienia o nowych i zbliżających się szkoleniach, to prosimy pozostawić tutaj swój adres e-mail.