Strona główna1186 >> Prowadzący >>


Michał Lipiński

3.3
Główny Specjalista
Departament Techniki i Wyrobów
Wydział Rynku Infrastruktury Kolejowej
e-mail: michal.lipinski@utk.gov.pl


Słów kilka o prowadzącym...
    W 2011 roku ukończył studia prawnicze na Wydziale Prawa i Administracji Uczelni Łazarskiego w Warszawie. Następnie od 2012 r. pracował w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego w Departamencie Koordynacji Wdrażania Funduszy Unii Europejskiej, gdzie zajmował się problematyką związaną z udzielaniem pomocy publicznej. Od 2014 r. pracuje w Urzędzie Transportu Kolejowego w Departamencie Techniki i Wyrobów (do niedawna DZTI). Do jego zakresu wykonywanych obowiązków należy przede wszystkim prowadzenie postępowań administracyjnych związanych z wydaniem zezwolenia na dopuszczenie do eksploatacji podsystemów strukturalnych, decyzji określających obowiązek uzyskania zezwolenia na dopuszczenie do eksploatacji podsystemu strukturalnego, a także decyzji przyznających świadectwa dopuszczenia do eksploatacji typu dla budowli i urządzeń przeznaczonych do prowadzenia ruchu kolejowego.

A prywatnie...
    Uwielbia słuchać muzyki. Zespołami dominującymi na jego playliście są Metallica, Opeth, Ne Obliviscaris, Black Sabbath, Anathema, Led Zeppelin, Pearl Jam oraz Pink Floyd. Ponadto grywa na gitarze elektrycznej. Od czasu do czasu nagrywa covery swoich ulubionych utworów, by zamieścić je na serwisie YouTube. Lubi również czytać. Głównie fantastykę i horrory. Do jego ulubionych autorów zaliczają się m.in. J.R.R. Tolkien, H.P. Lovecraft, E.A. Poe, czy też S. King. Jest również fanem piłki nożnej. Jeśli tylko czas pozwala ogląda mecze swojej ulubionej angielskiej Premier League. Dość pobieżnie interesuje się również kinem oraz nowinkami technicznymi związanymi ze sprzętem elektronicznym.URZĄD TRANSPORTU
KOLEJOWEGO


Al. Jerozolimskie 134
02-305 Warszawa
NIP : 526 26 95 081
REGON : 015481433
tel: 22 749-14-00
fax: 22 749-14-01
e-mail: utk@utk.gov.pl
Deklaracja dostępności
Newsletter

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać powiadomienia o nowych i zbliżających się szkoleniach, to prosimy pozostawić tutaj swój adres e-mail.